X
  • Tooted puuduvad loetelus
Eelmine
Previous Product Image

Tawi kett-talid

Järgmine

Foenix FX One uue põlvkonna kuluefektiivsed tindiprinterid

Next Product Image

Evolabel sildi printerid ja sildistajad

Evolabeli sildiprinterid on kasutajasõbralikud, lihtsalt  hooldatavad ja parimat trüki kvaliteeti pakkuvad printerid väikeste etikettide trükkimisest kuni aluste A5 formaadis  siltide trükkimiseks ja automaatseks sildistamiseks.

Kirjeldus

Evolabeli printerid on kasutajasõbralikud, lihtsalt  hooldatavad ja parimat trüki kvaliteeti pakkuvad printerid.
Printereid saab kasutada toodetele väikeste etikettide trükkimisest  4 tolliste  printpeadega kuni aluste A5 formaadis  siltide trükkimiseks ja automaatseks sildistamiseks.

Evolabel pakub kolme erinevta printerit

D43 – 4″otse termo trüki printer 300dpi

T43- 4″ termo siirde printer 300dpi

T63- 6″ termo siirde printer 300dpi

Printer on alumiiniumist korpusega ja valmistatud ühest tükis.  Rullikutel ja trükiriba ning etiketi juhikutel puuduvad mehaanilised reguleeringud. See tahab ühtlaselt hea trükikvaliteedi kogu printeri kasutusaja jooksul.

Evolabeli prindipead tulevad kahes erinevas mõõdus – 4 ja 6 tolline. Printeril on väga lihtne ja kiire etiketirullide ja ribboni (trükilint/tahmarull) vahetus. Printerisse on sisseehitatud tööstusarvuti ja installeeritud kujundusprogrammiga on võimalik kujundada etikette kas otse puutetundlikult ekraanilt või võrgu kaudu töökohal. Printereid saab väga lihtsasti kasutata Nicelabel, Bartender etiketitarkvaraga

Evolabel printeritele sobib 9 erinevat aplikaatorit vastavalt tootele ja tootmisliinile:

  • Wipe ja Wipe90 – Aplikaatorid kleebivad tootele kuni kaks etiketti. Karpidele kas kahele küljele või ümber nurga. Sobib ka väga kiiretele tootmisliinidele.
  • Tamp, eTamp, QuickTamp – Aplikaatorid kleebivad tootele ühe etiketi vastavalt printeri paigutsele. Sobivad kiiretele logistikaliinidele, kus tooted erinevate kõrgustega või tootmisliinidele, kus üks toote kõrgus ja kiirused madalad. Tamp aplikaator sobib ka kaubaalustele.
  • Lint – Aplikaator on sobilikud kiiretele tootmisliinidele, kus kleebitakse etiketid kas tootele peale või alla.
  • Puhuvad aplikaatorid – Kannavad etiketi tootele ilma seda puudutamata. Suuteline kleepima kuni 180 etiketti minutis.

Kaubaalustele on printer-aplikaator FlexWipe. Väga kompaktne, turvaline ja võimekas seade tootmises. Selle printeriga saame kleepida etiketid aluse kolmele erinevale küljele. Probleemiks ei ole ka poolikud ja topeltalused. Motoriseeritud mastiga saame viia printeri täpselt õigele kõrgusele ja peale iga etiketi kleepimist saame kohetselt selle ka skaneerida.

Tehniline info

Printimise resolutsioon 300dpi
Sõltuvalt aplikaatorist ja etiketi mõõdust kuni 150 etiketti minutis
Standard etiketi mõõdud 30x20mm kuni 178x400mm
Printimise kiirus kuni 200mm/s
Seadme mõõtmed: 440 x 420 x 485 mm
Kommunikatsioonid: LAN, USB, CAN, RS-232, ZPL, XML, API