X
  • Tooted puuduvad loetelus
Eelmine
Previous Product Image

Evolabel sildi printerid ja sildistajad

Järgmine

Signode SMB Neo, Neo Plus

Next Product Image

Foenix FX One uue põlvkonna kuluefektiivsed tindiprinterid

FX ONE Printer on kõrge eraldusvõimega väga kompaktne tindiprits partiinumbrite, kuupäevade, teksti, logode ja vöötkoodide printimiseks kõikidele materjalidele nagu karbid, puit, pudelid, kilekotid, foolium, toidupakendid, purgid, ekstrusioonid ja muud tooted.

Kirjeldus

Foenix FX ONE  on kõrge eraldusvõimega väga kompaktne uue põlvkonna tindiprits partiinumbrite, kuupäevade, teksti, logode ja vöötkoodide printimiseks kõikidele toodetele nagu karbid, puit, pudelid, kilekotid, foolium, toidupakendid, purgid, ekstrusioonid ja muud tooted. FX One on suurepärane seade asendamaks etikette tootmisliinidel.

Printeril on kolm erinevat versiooni: Standard, Remote ja Plus.

FX One Standard – prindipea asub korpuse küljes, peal on küljes kaks toodet tuvastavat fotosilma. Sobib tootmisliinile, kus printimine toimub küljelt.

FX One Remote – prindipea on korpusest eraldi, prindipea küljes on üks toodet tuvastav fotosilm. Sellel printeril on prindipeal on automatne sulgur, mis kaitseb prindipead tolmu ja kuivamise eest. Prindipead kaitsval sulgur on  fotosilm, mis avab katte toote tuvastades.

FX One Plus – Erinevalt Remote printerist on sellel prindipea võimeline trükkima 72mm kõrgust koodi. See on ideaalne tööriist asendamaks etikette. Saadaval 2024.

Foenixi tindiprinteritd on loodud tööstuslike tindiprinteritena kodeerimis- ja märgistuslahenduste jaoks. Iga printeri peamised disainikriteeriumid on kasutusmugavus, vähene hooldus ja kuluefektiivsus, mis tagab ülikõrge eraldusvõimega trükikvaliteedi.

Olenemata sellest, kas otsite tindiprinterit karpide või toodete markeerimiseks, ei ole investeering printimisse enam ainult printeri hind. Kulumaterjalid ja hooldus on muutunud teie kasutuskulude määramisel peamisteks teguriteks. Tänu nutikale disainile on piezo-tindiprinteritel märkimisväärselt madal tindikasutus ja seetõttu on kulud väga madalad. Printige mis tahes materjalile ja kuni 15 miljonit tähemärki kasseti kohta. Pakume laia valikut erineva värviga tindivedelikke, mis vastavad isegi kõige spetsiifilisematele rakendustele.

  • Madalaim tindikulu
  • Odavaim hind trükise kohta
  • Soodne printeri hind ja madalad hoolduskulud
  • Puuduvad siduvad hooldus/teeninduslepingud
  • Minimaalne arv tööseisakuid

Tehniline info

1-8 rida või 2-18mm trüki kõrgus


Erinevad triipkoodid, 1D ja 2D koodid


Ethernet ühendus lisavarustusena


Puutetundlik ekraan lisavarustusena

Printeri mõõtmed 242 x 178 x 90mm, 1,7kg


Õlitint on sobiv trükkimiseks poorsetele pindadele nagu papp, paber, puit, riie.
Lahustipõhine tint sobiv mittepoorsetele pindadele: värvitud pinnad, plastik, metall, klaas, kile
Värviline tint: must, valge, sinine, punane, kollane ja UV loetav tint.

FX One Standard tooteleht
FX One Remote tooteleht
FX ONE Plus tootelehtSulle võib meeldida ka…