X
  • Tooted puuduvad loetelus
Eelmine
Previous Product Image

Signode Octopus S seeria

Järgmine

Signode Octopus T seeria

Next Product Image

Signode Compact 20 ja Compact TSI

  • Compact 20 on automaatne kiletaja ilma pealiskileta.  Compact TS on automaatne kiletaja integreeritud pealiskile söötja ja kauba stabilisaatoriga.
  • Compact seeria on soodsaim seade keskmise tootlikusega liinidele, milles on kasutusel kõik  lahendused  aluste pakendamise kvaliteedi parandamiseks.
  • Inetgreeritud pealiskile söötja võimaldab tootealuse vee või tolmu kindla pankendi
  • Kasutaja sõbralik OctoFACE HMI  puutetundlik ekraan seadme juhtimiseks
  • No Touch No Tail – kile lõpu sidumisseade automaatladudele vastava pakendi saavutamiseks
  • Compact Siemens PLC võimaldab juhtide kuni viit konveierit.

Kirjeldus

SIGNODE OCTOPUS Compact -tootesari on suunatud eelkõige ettevõtetele, kus määravakas on tootmiskiirus, efektiivsus, töökindlus ja muidugi ka ökonoomsus. Selle täisautomaatse, tootmisliini integreeritava seadme tootlikus on 40 tootealust tunnis.

Octopus seadmetes mähitakse pakkekile tootealusele juhtrelsile kinnituva EASYLOAD S -kile eelvenituspea kaudu.

Sellega saavutatakse märkimisväärne tootlikkuse kasv ja kuni 60% pakkekile kokkuhoid. Sellise kile mähkimise meetodiga välditakse tsentrifugaaljõududest tekkivat koormust kaubaalusele ning ka seadme konstruktsioonidele. Kaubaaluse saabudes seadmesse toimub selle positsioneerimine, järgneb kileotsa automaatne kinnitamine kaubaalusele ja pakketsükkel vastavalt eelvalitud programmile. Kiletamise tsükli lõpus toimub automaatne kile rullist mahalõikamine ja kileotsa kuumkleepimine tootealuse külge. Kiletatud kaubaalus sõidab välja, samal ajal saabub seadmesse järgmine alus.

Octopus võimaldab erinevate toodete alused kiletada optimaalselt ehk vastavalt teie tellija nõudmistele. Oluline on minimiseerida pakendi hulka samas kui teie kaugemad kliendid vajavad tugevamat pakendit, et kaup jõuaks tervena kohale. Octopus kontrollib kile laotusjõudu, kile ülekatet, kile eelvenitus on reguleeritav ülekandega. Kauba stabiilsuse tugevduseks pakume lisavarustusena kile nööri moodustamist ja konveierisse integreeritud aluse tõstjat aluse lõpuni kiletamiseks.

Kui vajate tootealusele ilmastikukindlust aluse pealt on õige valik Octopus TSI – seadmesse on integreeritud pealiskile söötja ning kaupa pealt toestav stabilisaator.

Octopus Compact  seeria on sobilik  EUR ja FIN aluste kiletamiseks

Octopus S ja T seadet on võimalik on pakkuda seadet kaubaalustele diameetriga kuni 2800 mm.  Maksimaalne aluse kõrgus kuni 3000mm.

Octopus kiletaja juhtimine on lihtne – see toimub OctoFace puutetundliku paneeli kaudu. Selle kuvatakse kõik seadistatavad parameetrid samuti seadme olek – roheline aken tähendab, et kõik on korras, punase korral teavitab ekraan probleemist ja kuvab selle täpse põhjuse ning asukoha.

Tehniline info

Signode Octopus Compact seeria tooteleht

Sulle võib meeldida ka…