X
  • Tooted puuduvad loetelus
Eelmine
Previous Product Image

Signode Compact 20 ja Compact TSI

Järgmine

Evolabel sildi paigaldajad Wipe G2 & Wipe 90 G2

Next Product Image

Signode Octopus T seeria

  • T seeria on  suure tootlikusega liinidele, milles on kasutusel kõik  viimased lahendused  aluste pakendamise kvaliteedi parandamiseks.
  • Tootlikus kuni 195 alust tunnis
  • Kasutaja sõbralik OctoFACE HMI  puutetundlik ekraan seadme juhtimiseks
  • Kontaktivaba kile laotuse kontroll
  • No Touch No Tail – kile lõpu sidumisseade automaatladudele vastava pakendi saavutamiseks
  • Compact Siemens PLC võimaldab juhtide kuni viit konveierit

Kirjeldus

SIGNODE OCTOPUS T seeria  on suunatud eelkõige ettevõtetele, kus määravakas on tootmiskiirus, efektiivsus, töökindlus ja muidugi ka ökonoomsus. Selle täisautomaatse, tootmisliini integreeritava seadme tootmismaht on  kuni 195 tootealust tunnis.

Octopus seadmetes mähitakse pakkekile tootealusele juhtrelsile kinnituva kahe EASYLOAD S -kile eelvenituspea kaudu. Sellega saavutatakse märkimisväärne tootlikkuse kasv ja kuni 60% pakkekile kokkuhoid. Sellise kile mähkimise meetodiga välditakse tsentrifugaaljõududest tekkivat koormust kaubaalusele ning ka seadme konstruktsioonidele. Kaubaaluse saabudes seadmesse toimub selle positsioneerimine, järgneb kileotsa automaatne kinnitamine kaubaalusele ja pakketsükkel vastavalt eelvalitud programmile. Kiletamise tsükli lõpus toimub automaatne kile rullist mahalõikamine ja kileotsa kuumkleepimine tootealuse külge. Kiletatud kaubaalus sõidab välja, samal ajal saabub seadmesse järgmine alus.

Octopus võimaldab erinevate toodete alused kiletada optimaalselt ehk vastavalt teie tellija nõudmistele. Oluline on minimiseerida pakendi hulka samas kui teie kaugemad kliendid vajavad tugevamat pakendit, et kaup jõuaks tervena kohale. Octopus kontrollib kile laotusjõudu, kile ülekatet, kile eelvenitus on reguleeritav ülekandega. Kauba stabiilsuse tugevduseks pakume lisavarustusena kile nööri moodustamist ja konveierisse integreeritud aluse tõstjat aluse lõpuni kiletamiseks.

Kui vajate tootealusele ilmastikukindlust aluse pealt on lisavarustusena kõikidele Octopus masinatele integreeritud pealiskile söötja ning kaupa pealt toestav stabilisaator.

Octopus kiletaja juhtimine on lihtne – see toimub OctoFace puutetundliku paneeli kaudu.

Tehniline info

Octopus_T_Series_tooteleht

Sulle võib meeldida ka…