X
  • Tooted puuduvad loetelus
Eelmine
Previous Product Image

Tawi kiired trosstalid

Järgmine

Evolabel sildi printerid ja sildistajad

Next Product Image

Tawi kett-talid

Tawi kett-tõstukite  valikus on erinevad mudelid, millega saab tõsta kuni  2500 kg tooteid.  TAWI ketttõstukit on lihtne kasutada, see on töökindel ja ohutu, kauakestev ning seda on lihtne hooldada. Tõstuk on oma ülesehituselt lihtne ja ei sisalda tundlikku elektroonikat. Ergonoomiline juhtlüliti võimaldab mugavat ja ohutut töötamist. Paralleelselt paigutatud surunupud suurendavad kasutamise lihtsust. Juhtkaablit kaitseb väline spiraal kaitse.

Kirjeldus

Tawi kett-tõstukite  valikus on erinevad mudelid, millega saab tõsta kuni  2500 kg tooteid.  TAWI ketttõstukit on lihtne kasutada, see on töökindel ja ohutu, kauakestev ning seda on lihtne hooldada. Tõstuk on oma ülesehituselt lihtne ja ei sisalda tundlikku elektroonikat. Ergonoomiline juhtlüliti võimaldab mugavat ja ohutut töötamist. Paralleelselt paigutatud surunupud suurendavad kasutamise lihtsust. Juhtkaablit kaitseb väline spiraal kaitse

Ketttõstukil ja juhtlülitil on kaitseklass IP65, mis tähendab, et need on tolmukindlad ja kaitstud vihma eest. Oma kompaktse ja vastupidava disainiga tõstuk sobib hästi nii tolmusesse keskkonda kui ka välitingimustesse.

Ketttõstukit kasutatakse kõikjal, kus protsessi ohutus on oluline; rasketes kolmes vahetuses töödes autotööstuses ja teistes kõrge tootlikkusega tööstusharudes, tolmuses või agressiivses keemilises keskkonnas, välitingimustes ja äärmuslikel tõstekõrgustel. Koormusahela turvategur on vähemalt 8, mis vähendab kulumist ja pikendab kasutusiga.

Tehniline info

Tõste kiirus 8/2 m/s
Kuni 2500 kg
Keti turvategur on vähemalt 8 korda (FEM, 2m, ISO, M5)
42V madalpingel juhtimine
IP65 sobiv
Tõstekiiruse kontroll
Tõste kõrgus 4000mm
Toide 3 x 400V

Kett tõstuk tooteleht

TAWI tõstmislahendused