X
  • Tooted puuduvad loetelus

Meist

Quadri Grupi AS on 1994 aastal asutatud ettevõte.
Meie põhitegevuseks on tööstuslike pakkeseadmete ja muude tootmisliinide tehnoloogiliste seadmete – grupeerijate, kasti- ja kilepakkijate, aluste laadimisrobotite, aluste kiletamise seadmete, pakke tööriistade ja kõigi juurde kuuluvate abinõude, materjalide ja varuosade müük ning hooldus Balti riikides.

Meie strateegilisteks partneriteks

Meie strateegilisteks partneriteks on Signode Industrial Group, Mima, M.Haloila OY, Tawi-Piab, Orgapack, Strapex, SMB, Robot MultiProject, Kallfass, Bila-Dan Palletiser, Evolabel, Foenix Coding  ja Transpak.

Quadri Grupi AS näeb, end osana Balti riikide tööstusmaastikul ning osaleb koos erinevates tööstusharudes tegutsevate ettevõtetega nende tootmisprotsesside väljatöötamisel, parendamises ja igapäevases haldamises.
Me soovime olla oma klientide ja partnerite silmis kõrgelt hinnatud oma professionaalsuse, paindlikkuse ja efektiivsuse poolest.

Quadri Grupi AS missiooniks on innovaatiliste tööstuslike pakketehnoloogiate ja kvaliteetsete, ökonoomsete ning  keskkonnasäästlike pakkematerjalide müük, seadmete hooldus ja remont.

Quadri Grupi AS pakub professionaalset, konkurentsivõimelist ja dünaamiliselt arenevat teenindust oma klientidele, austab oma töötajaid, koostöö partnereid, konkurente ja seadusi.

Quadri Grupi AS eesmärgiks on:

    • Pakkuda kliendile tehniliselt parimaid ja paindlikke tehnoloogilisi lahendusi toodete käsitlusel, mis tagaksid selle säilimise kogu logistilise protsessi jooksul valmistoodete laost lõpptarbijani.
    • Klientide toodangu omahinna optimeerimine läbi innovaatilise, säästliku ja kvaliteetse pakendi, tagada meile usaldatud tootmislõigu tõrgeteta töö ööpäeva ringselt.
    • Areneda koos töötleva tööstusega ning anda panus ettevõtete konkurentsivõimele. Kujundada läbi esindatavate  tootete ja kaubamärkide “hea pakkkimise” standard kaasates selleks parim saadaolev oskusteave ja materjalid
    • Saada parimaks tööstuslikke pakketehnoloogiaid ja erialast oskusteavet pakkuvaks ja teenindavaks ettevõtteks Balti riikides.