X
  • Tooted puuduvad loetelus
Eelmine
Previous Product Image

Signode Octopus B seeria

Järgmine

Signode Compact 20 ja Compact TSI

Next Product Image

Signode Octopus S seeria

  • Octopus S- teraskosntruktsiooniga seade kõrge tootlikusega liinidele
  • 1800 mudel kiirusele kuni 150 alust tunnis
  • 2800 mudel lainepapi ja ehitusmaterjalide tööstusetele
  • Inetgreeritud pealiskile söötja võimaldab tootealuse vee või tolmu kindla pankendi
  • Kasutaja sõbralik OctoFACE HMI  puutetundlik ekraan seadme juhtimiseks
  • Kontaktivaba kile laotuse kontroll
  • No Touch No Tail – kile lõpu sidumisseade automaatladudele vastava pakendi saavutamiseks
  • Siemens PLC võimaldab juhtide kuni viit konveierit

Kirjeldus

SIGNODE OCTOPUS S tootesari on suunatud ettevõtetele, kus on määravaks tootmiskiirus, efektiivsus, töökindlus ja muidugi ka ökonoomsus. Selle täisautomaatse, tootmisliini integreeritava seadme tootmismaht on 150 tootealust tunnis.

Octopus seadmetes mähitakse pakkekile tootealusele juhtrelsile kinnituva EASYLOAD S -kile eelvenituspea kaudu.  Sellega saavutatakse märkimisväärne tootlikkuse kasv ja kuni 60% pakkekile kokkuhoid. Sellise kile mähkimise meetodiga välditakse tsentrifugaaljõududest tekkivat koormust kaubaalusele ning ka seadme konstruktsioonidele. Kaubaaluse saabudes seadmesse toimub selle positsioneerimine, järgneb kileotsa automaatne kinnitamine kaubaalusele ja pakketsükkel vastavalt eelvalitud programmile. Kiletamise tsükli lõpus toimub automaatne kile rullist mahalõikamine ja kileotsa kuumkleepimine tootealuse külge. Kiletatud kaubaalus sõidab välja, samal ajal saabub seadmesse järgmine alus.

Octopus võimaldab erinevate toodete alused kiletada optimaalselt ehk vastavalt teie tellija nõudmistele. Oluline on minimiseerida pakendi hulka samas kui teie kaugemad kliendid vajavad tugevamat pakendit, et kaup jõuaks tervena kohale. Octopus kontrollib kile laotusjõudu, kile ülekatet, kile eelvenitus on reguleeritav ülekandega. Kauba stabiilsuse tugevduseks pakume lisavarustusena kile nööri moodustamist ja konveierisse integreeritud aluse tõstjat aluse lõpuni kiletamiseks.

Kui vajate tootealusele ilmastikukindlust aluse pealt on lisavarustusena kõikidele Octopus masinatele integreeritud pealiskile söötja ning kaupa pealt toestav stabilisaator.

Octopus S ja T seadet on Võimalik on pakkuda seadet kaubaalustele diameetriga kuni 2800 mm. Maksimaalne aluse kõrgus kuni 3000mm.

Octopus kiletaja juhtimine on lihtne – see toimub OctoFace puutetundliku paneeli kaudu. Selle kuvatakse kõik seadistatavad parameetrid samuti seadme olek -roheline aken tähendab, et kõik on korras, punase korral teavitab ekraan probleemist ja kuvab selle täpse põhjuse ning asukoha.

Tehniline info

Octopus_S_Series_tootelehtLisavarustus:

Nööri moodustaja - Roping ehk nööritamise lisaseadmega on võimalik moodustada 500 mm laiusest kilest 10 mm laiune tugev kilenöör, millega seotakse tooted kaubaaulusega. Nööri kasutamine tõstab kogu kaubaaluse transpordi stabiilsust, võimaladab vähendada mähkimiseks kasutatava kile hulka kaubaaluse kesk ja ülaosas ning väldib kile rebenemist korduvatel laadimistel. Väga soovitav raskete kauba aluste korral.Flex nööri moodustaja- Flexi Rope ehk muutuv nöör- lisaseadmega on võimalik moodustada 500 mm laiusest kilest 10 -300 mm laiune servadest tugevdatud kile riba. Sellega on võimalik tõsta aluse  transpordi stabiilsust  tugevdades kaubaaluse erinevaid osasid. Kiiret jahutamist vajavate toodetele samuti kastide, siltide kondensatsioonist tingitud kahjustuste vältimiseks.  Soovitav puu ja juurviljade , samuti piimatoodete  alustele.

Sulle võib meeldida ka…