X
  • Tooted puuduvad loetelus
Eelmine
Previous Product Image

Signode Girotec II kahvelkärul kiletamismasin

Järgmine

Aluste mähkimise kile masinatele

Next Product Image

Signode Lachenmeier Multiflex StrechHood masinad

Multi FleX1  kaubaaluste stretch-hood kiletamise seade, milles tootealused kaetakse peale tõmmatava eelvenitatud  5 küljest katva kotiga. MultiFleX1 võimaldab töödelda erineva ümbermõõduga aluseid samaaegselt. Seadme saab varustada mitme erinevat mõõtu kilerulliga,

Kirjeldus

Lachenmeier Multiflex on kaubaaluste kiletamise seade, milles alusel olevad tooted kaetakse pealt eelventitatud 5 küljest katva kotiga.

Multi FleX1 pakub suurt paindlikkust võimalusega katta erineva kõrguse ja ümbermõõduga aluseid. Seadme saab varustada mitme kilerulliga, et oleks võimalik automaatselt pakkida mitut erineva ümbermõõduga aluseid veel  suuremate variatsioonidega. Samaaegselt on võimalik kiletada tooteid nii ¼, ½ ja täismõõtmetes EUR ja FIN alustel

Paindlikkus seisneb haaratsisüsteemis, kus kõiki neljast haaratsist saab eraldi reguleerida nii piki- kui laiussuunas ning seega kohaneda tegeliku koorma suurusega.
Seadmega on võimalik moodustada tootealustele erinevad katteid- pealt kinnine kott,  lühike kott, pealt lahtine kott, perforeeritud kile kott, alt tugevdatud kott.

Lachenmeier Multiflex on hea alternatiiv tavalistele kiletatajatele kõrge tootlikusega tootmisliinides. Ühe sellise seadmega on võimalik teha 5 poolautomaatse kiletaja töö, hoida kokku palju ressursse, aega ja kulusid.

Tehniline info


Seadme spetsifikastioon


Tootlikus kuni 200 alust tunnis
Seadme pikku 1620 mm (122.1 in)
Seadme laius 2250 mm (88.6 in)
Seadme kõrgus* 4430 mm (177.2 in)
Alus (min) 1000 mm L x 800 mm W (23.6 x 15.7 in)
Alus (max) 1400 mm L x 1200 mm W (55.1 x 55.1 in)

Lachenmeier Multi_FleX1 tootelehtLachenmeier Multi FleXL_tooteleht

Sulle võib meeldida ka…