X
  • Tooted puuduvad loetelus
Järgmine

Automatiseeritud torn-riiulsüsteem lehtmaterjalide ladustamiseks

Next Product Image

Signode StorFast automatiseeritud ladu

Signode pakub ladudele ja distributsiooni keskustele integreeritud automaatlao lahendusi.

Automaatne  sissevõetava kauba identifitseerimine, laoaadressite omistamine, ladustamine aluste kaupa või ühikute kaupa, kaubaaluste hoiuriiulitesse transpordi vahekäigu ja ridade robotkärude  lahendused, robotliftid , aluste või kaupade automaatsed kauba palletiseerijad ja de-palletiseerijad, konveiersüsteemid, aluse laohaldus ja kaupade komplekteerimise tarkvara lahendused.

 

 

Kategooria:

Kirjeldus

Signode automatiseeritud ladustus ja väljastussüsteem

StorFasti tooteportfell koosneb automatiseeritud kõrgtihedusega ladustamis-väljastussüsteemidest (ASRS) ning robotipõhistest kaupade depalletiseerimise, palletiseerimise ja materjalikäsitluse lahendustest, mis pakuvad  traditsiooniliste laosüsteemide ees  märkimisväärseid kulueeliseid ja kõrgemat tootlikust. Signode toodab täielikult integreeritud laoautomaatikasüsteemide lahendusi, et maksimeerida tarneahela operatiivsäästu.

Signode StorFast omadused ja eelised

Optimeerib ruumi kasutust:
Modulaarse konstruktsiooniga ruumi kohandatav StorFast ASRS  planeeritakse ja toodetakse just teie tootmishoone spetsiifikat silmas pidades. Selle tulemuseks on  kogu olemasoleva ruumi kasutuse maksmeerimine – see on hea alternatiiv laopindade juurdeehitusele.

Lihtsustab hooldust

Laoautomaatika süsteem on ehitatud standardsete komponentidega, lihtsustab osade saadavust, maksimeerib tööaega ja lihtsustab hooldust. Kontrollitud juurdepääs eri tasemetel.

Suurendab lao käivet

Võrreldes traditsiooniliste  laosüsteemide ja  mehaaniliselt täidetavate riiulitega, pakub StorFast ASRS oluliselt suuremat tootlikust väiksema ruumijäljega. Modulaarne disain koos muude funktsioonidega, nagu sügavad riiulid kaubaaluste tihedaks ladustamiseks  ja kõrguspiirangute puudumine võimaldab ruumi täielikult ära kasutada, et tagada maksimaalne tootlikus nii lihtsate kui ka keerukate konfiguratsioonide jaoks.

Kaubaaluste läbilaskevõime
StorFast süsteem on suure läbilaskevõimega mitmete eri robot siirdevankrite ja buffrite samaaegse kasutamise tõttu.  Üksiku aluse ja alusekäru liikumise korral on energiatarve palju väiksem kui kraanapõhistel süsteemidel.

Tehniline info

Tööprotsessi kirjeldus:

Sissetulev kaubaalus laaditakse sisendkonveierile, alus liigub edasi -kaup identifitseeritakse ja sellele määratakse adress - vahekäik, korrus, rida, aluse koht. Edasi toimub aluse tõstmine määratud vahekäigu automaatliftiga määratud korrusele, mahalaadimine puhverkonveierile, aluse siirdamine vahekäigu siirdevankriga AR  määratud ritta ja sealt aluse siirdamine rea siirdevankriga RS aluse kohale. Kõik aluste liikumised, aadressid , hetke asukohad on jälgitavad reaalajas.

Kõik siirdekärud on autonoomsed, mitme mootoriga kontrollerist juhitavad üle wifi võrgu. Siirdekärud laadivad ennast automaatselt ootepositisoonis. Rea siirdekärul on tõstuk , mis tõstab või langetab aluse riiulisse. Siirdekärud on varustatud nelja fotosilmaga igas  aluse plaadi nurgas selleks, et siirdatav alus oleks alati õiges positioonis siirdekäru suhtes. Rea siirdevanker võtab aluse  vahekäigu siirdevankrilt üle sõites selle sisse -tõstab aluse üles ja toimetab selle aadressijärgsele kohale riiulis.

Signode StorFast automaatlao tooteleht

StorFast laojuhtimise programmSulle võib meeldida ka…