X
  • Tooted puuduvad loetelus
Eelmine
Previous Product Image

Tawi konteineri kiirtühjendaja

Järgmine

Tawi kett-talid

Next Product Image

Tawi kiired trosstalid

Tawi trosstaliga saab tõsta optimaalse kiiruse ja täpsusega tõsta enamikke tüüpe tooteid. Valikus on kaks mudelit kuni 60kg aja kuni 120 kg toodetele. Käepidemelt juhtimine on lihtne, käepäerane ja kiirelt omandatav . Tõstekiiruse reguleerimine käepidemelt võimaldab teil täpselt valida, kui kiiresti või aeglaselt te soovite liikuda, tagades igal ajal ohutu ja täpse tõstmise.
Suur valik kiirühendusega  haaratseid ergonoomiliseks tööks rullide, kanistrite, kastide, kottide jm toodetega.

 

Kirjeldus

Tawi kiire trosstaliga saab tõsta optimaalse kiiruse ja täpsusega tõsta enamikke tüüpe tooteid. Valikus on kaks mudelit kuni 60kg aja kuni 120 kg toodetele. Käepidemelt juhtimine on lihtne, käepäerane ja kiirelt omandatav . Tõstekiiruse reguleerimine käepidemelt võimaldab teil täpselt valida, kui kiiresti või aeglaselt te soovite liikuda, tagades igal ajal ohutu ja täpse tõstmise.
Suur valik kiirühendusega  haaratseid ergonoomiliseks tööks rullide, kanistrite, kastide, kottide jm toodetega.

Tawi traattõstuk on üks maailma kiiremaid traattõstukeid, seda on ka väga lihtne paigaldada ning ee nõuab vähe hooldust.  Madalate omamiskulude ja madala energiatarbimisega on meie traattõstuk kõige kulutõhusam valik jätkusuutlikuks ja tõhusaks tõstmiseks.

Tõhus ja ergonoomiline tõstmine kõigile, kõikjal ja iga päev.

Tehniline info

Tõste kiirus 0,75 m/s 60kg
Tõste kiirus 0,35 m/s 120kg
Tõstekiiruse kontroll
Tõste kõrgus 2000mm
Toide 230V

Tawi kett talid tootekaart

Tavi trosstali ViperHoist tootekaart