X
  • Tooted puuduvad loetelus

Signode SCL-2 teraslindi siduja

SIGNODE SCL on lukkudeta teraslindi siduja uusim versioon. See, vaid 3,1 kilo kaaluv tööriist, on maailma kergeim – iga töömehe unistus.

Kirjeldus

SIGNODE SCL-2 on lukkudeta teraslindi siduja uusim versioon. See, vaid 3,1 kilo kaaluv tööriist, on maailma kergeim – iga töömehe unistus. Lindi pingutamine on suure ülekande tõttu väga kiire ja vähe jõudu nõudev. Lintide sidumiseks kasutatakse nukkmehhanismi, mis stantsib pakkelinti lõikehambad ükshaaval eraldi. Nii muutub tööprotsess kergeks ja nauditavaks.

Tööriista monoliitne alumiiniumvalu-korpus väldib mehhanismi kahjustamist mehaanilistel mõjutustel. Lõikelemendid on valmistatud kõvasulamist, mis garanteerib vähemalt 5-kordse ressursi võrreldes odavate sama tüüpi tööriistadega. Teraslindi pingutusratas ja selle vastus on valmistatud eriterasest. Tööriista tõrgeteta töö on garanteeritud 50000 tsükliks esimese hoolduseni. Kuluvaid osi on sellel tööriistal vaid 4!  Kui soovite kujundada perfektset tootmisprotsessi ja peate lugu oma töötajatest – pakkimise operaatoritest, siis on SIGNODE SCL just Teie tootmisele loodud!

Tehniline info

Kasutatavad materjalid:

Pakkelint: laius 13, 16, 19 mm, soovitavalt SIGNODE Apex või Magnus paksusega kuni 0,63 mm.

Sulle võib meeldida ka…