X
  • Tooted puuduvad loetelus

SIGNODE MAGNUS USLM teraslint

MAGNUS-teraslint on eelkõige suunatud rasketööstus- ja metallurgia- ettevõtetele, kus valmistoodangu transpordipakend ja pakkimistehnoloogia peab tagama nende säilimise transportimisel tuhandete kilomeetrite kaugusel asuvate lõpptarbijateni.

Kategooria:

Kirjeldus

SIGNODE MAGNUS pakkelint on valmistatud kvaliteetsest legeeritud süsinikterasest. MAGNUS-teras- pakkelindi omadused ja parameetrid on toodud tehnilise info tabelis. Meie pakkelinti on saadaval värvituna ja vahatatuna. Tellimisel on võimalik valmistada oksüdeeritult, tsinkvärviga kaetud, kuumatsingitud või hoopiski töötlemata pinnaga pakkelinti.

MAGNUS-teraslint on eelkõige suunatud rasketööstus- ja metallurgia- ettevõtetele, kus valmistoodangu transpordipakend ja pakkimistehnoloogia peab tagama nende säilimise transportimisel tuhandete kilomeetrite kaugusel asuvate lõpptarbijateni. Standardpakendis on 12 rulli igaüks ca 50 kilo (kuni 19 mm laiused lindid) ning 22 rulli igaüks ca 50 kilo (kuni 32 mm laiused lindid).

SIGNODE USLM on eriotstarbeline teraslint, mille rakenduseks on eelkõige kasutamine kinnitus- ja tõstevahendina. SIGNODE USLM vastab Rotterdami sadama spetsifikatsioonidele, selle kasutamine on aktsepteeritud Lloyds ja DNV sertifikaatidega ning seda kasutatakse laialdaselt suuregabariidiliste ja raskete kaupade kinnitamiseks laevade trümmides, vagunites ja maanteetranspordi vahenditel, samuti nende kaupade tõstmiseks ümberlaadimistel. Eranditult kõik Läänemere riikide suuremad kaubasadamad kasutavad SIGNODE USLM kinnitustehnoloogiat terastoorikute, rullides metallitoodete, puuvilla, fiiberkiu, metalltorude, värvilise metalli ja ümarpuidu laadimisel ning kinnitamisel laevadesse.

Tehniline info

Signode USLM™ teraslint
Kirjeldus Mõõt, toll Mõõt, mm Tõmbe tugevus, N Hulk kilos, m
Tavalisest pakkelindist 11/4 x 0,44 32 x 1,12 42000 3,6
eristamiseks on lindile 11/4 x 0,50 32 x 1,27 48000 3,1
prinditud perioodiline S markeering 11/4 x 0,58 32 x 1,45 55000 2,7

Sulle võib meeldida ka…